Tel:
Changzhou Hangtuo Mechanical Co., Ltd
Changzhou Hangtuo Mechanical Co., Ltd

Dostarczanie innowacyjnych i ekonomicznych napędów obrotowych

Dom Aktualności

Solar Trackers: czy są tego warte?

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Changzhou Hangtuo Mechanical Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Changzhou Hangtuo Mechanical Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Testujemy naszą maszynę i myślę, że wkrótce złożymy nowe zamówienie na napęd obrotowy

—— IGOR

silnik przybył. Wielkie dzięki ! Teraz działa cudownie.

—— Walter

Wszystko było dobrze. Naprawdę dobra jakość - wielkie dzięki.

—— Arkadiusz Kwieciński

firma Aktualności
Solar Trackers: czy są tego warte?
najnowsze wiadomości o firmie Solar Trackers: czy są tego warte?

Solar Trackers: Czy są tego warte?

Źródło: http://pureenergies.com/

Co to są trackery słoneczne?

Śledzniki słoneczne trzymają panele słoneczne, przechylając je w kierunku słońca, gdy słońce porusza się przez cały dzień lub rok. Ponieważ panele słoneczne mogą generować najwięcej energii elektrycznej, gdy stoją bezpośrednio przed słońcem, korzystanie z urządzeń śledzących energię słoneczną zwiększa ilość mocy, którą będziesz produkować. Są one używane w większości komercyjnych farm słonecznych, ale zwykle nie są używane w domu.

Jak działają trackery słoneczne?

Dostępnych jest kilka różnych typów trackerów solarnych. Mogą poruszać się wzdłuż jednej lub dwóch osi (jeśli poruszają się w dwóch kierunkach, mogą uzyskać nieco więcej energii od słońca). Niektóre trackery używają kontrolera monitorującego położenie słońca, aby poinformować silnik, jak poruszać trackerem. „Pasywne” urządzenia śledzące nie używają silników, ale polegają na energii słonecznej, aby pomóc trackerowi dowiedzieć się, jak się poruszać. Inny rodzaj trackera porusza się przez cały rok w tym samym tempie co słońce.

O ile bardziej wydajne są panele słoneczne z trackerami?

Podążając za słońcem, panele mogą stać się bardziej wydajne o 25-35%. Oznacza to, że możesz użyć mniejszej liczby paneli, aby wygenerować taką samą moc, co jest szczególnie dobre, jeśli masz ograniczoną przestrzeń. Jednak trackery słoneczne nie działają w niektórych sytuacjach i mogą być tak drogie, że zakup większej liczby paneli słonecznych może być lepszym rozwiązaniem.

Czy tracker solarny będzie działał w moim domu?

Urządzenia śledzące energię słoneczną można stosować na nie zacienionych obszarach ziemi; tam używa się większości komercyjnych trackerów solarnych. Mogą być również stosowane na dachach płaskich. Nie działają na typowym dachu mieszkalnym, który jest pochylony. Nie można ich również używać ze specjalistyczną technologią słoneczną, taką jak płytki słoneczne. Mogą istnieć lokalne przepisy, które nie pozwalają na zamontowanie ich na swoim podwórku, a kwestie dotyczące przestrzeni mogą stanowić problem. Są one częściej spotykane w odległych domach, które są poza siecią.

Ile kosztują trackery słoneczne?

Ceny różnią się w zależności od wybranego typu trackera. Dla trackera posiadającego panele słoneczne o powierzchni 183 stóp kwadratowych (generujących około 2400 watów mocy) możesz zapłacić od 6 000 do 7 000 USD, plus koszty instalacji i koszty samych paneli. W zależności od potrzeb energetycznych możesz potrzebować więcej niż jednego trackera.

Pub Czas : 2019-05-30 08:32:16 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changzhou Hangtuo Mechanical Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Jessie

Tel: +86 18800586965

Faks: 86-0519-89189171

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Changzhou Hangtuo Mechanical Co., Ltd
NR 628, ULICA HONGMEI, DZIELNICA TIANNING, CHANGZHOU, JIANGSU. CHINY
Tel:86--18800586965
Mobile Site Privacy Policy | Chiny dobry jakość Solar Slew Drive dostawca. © 2019 - 2022 solarslewdrive.com. All Rights Reserved.